• Súkromná materská škola Lienka je pripravená pre deti vo veku od 2 - 6 rokov. Pobyt detí je poldenný alebo celodenný.

SMŠ je zriadená v rodinnom dome s peknou záhradou. Výchova a vzdelávanie bude prebiehať v rodinnej atmosfére s rôznorodým zameraním. Cieľom a hlavnou prioritou je predovšetkým kvalitná starostlivosť o Vaše dieťa, ktorú zabezpečia 4 kvalifikované zamestnankyne. Rozmanitú krúžkovú činnosť doplnia kultúrne a spoločenské akcie zamerané na podporu spolupráce a rodiny. Účasť rodičov počas akýchkoľvek aktivít SMŠ je vítaná. Výchova a vzdelávanie sa bude uskutočňovať formou hier a cielených aktivít, podľa možností a veku jednotlivých detí. Dôraz budeme klásť na komunikáciu a sebarealizáciu. Budeme podporovať individuálny prejav, ale aj spolupatričnosť ku kolektívu formou tímových hier.

Režim dňa je prispôsobený potrebám detí. Pri nástupe dieťaťa je rodičom umožnený adaptačný program.

Výchova a vzdelávanie je podrobne rozpracovaná v Školskom vzdelávacom programe. Ponuka záujmovej činnosti je široká. Zahŕňa aktivity podľa učebných osnov, ale aj návštevy rôznych podujatí, oslavy a akcie pre deti aj rodičov.

Stravná jednotka sa skladá z desiaty, obeda, olovrantu a celodenného pitného režimu. Ovocie a zelenina sú zahrnuté do jedálneho lístka, ktorý bude týždenne aktualizovaný na stránke SMŠ.

Naša školská jedáleň pripravuje stravu, ktorá je energeticky vyvážená, veku primeraná, s dostatkom ovocia a zeleniny a pitným režimom počas celého dňa. Strava je nápaditá a pestrá vo všetkých súčastiach.

Prevádzka SMŠ je od 6.30 - 17.00 hod. Prevádzka je počas celého roka, aj počas prázdnin.